O nas

Aquatour Centrum podróży jest obecne na lokalnym rynku od 1990 roku. Przez okres ponad 20-stu lat działalności udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów. Naszym głównym celem zawsze była i nadal pozostaje satysfakcja klienta z oferowanych przez nas usług. Organizowaliśmy atrakcyjne wyjazdy dla klientów indywidualnych oraz grup, zarówno dużych, jak i małych. Dzięki temu zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwoliło osiągnąć wysoki poziom obsługi.


Jesteśmy biurem agencyjnym współpracującym z najlepszymi markami branży turystycznej. Nasi partnerzy to renomowane firmy, cenione i wielokrotnie nagradzane przez klientów i międzynarodowych kooperatorów handlowych. Wraz z naszymi partnerami gwarantujemy Państwu: bezpieczeństwo podróży, sprawdzone hotele, renomowanych przewoźników, bardzo szeroki wybór form zwiedzania i wypoczynku, a zarazem najbardziej atrakcyjne ceny.
 

Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach, dlatego jesteśmy przekonani, że z nami każdy klient wkroczy w świat wyjątkowych podróży.

 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, a także zmieniającym się trendom w branży turystycznej uruchomiliśmy sprzedaż oferty przez stronę internetową.

W naszym biurze, oprócz oferty turystycznej mogą Państwo nabyć:

- bilety autokarowe na wszystkie połączenia międzynarodowe

- bilety lotnicze,

- bilety promowe,

- bilety na imprezy kulturalne i sportowe obsługiwane przez Ticketportal (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry)

- ubezpieczenia indywidualne,

- kartę Euro26.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!