Hotel Best Semiramis

Hiszpania / Teneryfa / Puerto de la Cruz

Hotel Best Semiramis

★★★★★

Udogodnienia: Blisko centrum, Życie nocne, Klimatyzacja, Dostęp do internetu, Ułatwienia dla niepełnosprawnych, Windsurfing, Sporty wodne, Golf, Tenis, Sport, Animacje dla dorosłych, Przedszkole, Rowery, Basen kryty, Basen odkryty, Fitness/siłownia, Hotel klubowy, Dla rodzin z dziećmi, Kurorty nadmorskie, Bez paszportu, Parking, Wyposażenie domowe, Wellness, Darmowe WiFi

Cena: 3 290 zł / os. 3 427 zł - 4%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • +48 77 433 32 60
  • +48 504 267 246
  • Pon - Pt: 10.00 - 17.00 / So: 10.00 - 13.00

Opis:

Naszym zdaniem
Dobrej klasy hotel, malowniczo usytuowany, oferujący piękne widoki na ocean. Ciekawa architektura, baseny, oferta rekreacyjna, chwalona kuchnia.   
Kategoria lokalna
*****
Położenie
Hotel usytuowany w północnej części wyspy, ok. kilometr od centrum miasta Puerto de la Cruz, ok.1,5 km od publicznej plaży Playa Martianez i słynnego kompleksu basenów Lago Martianez, ok. 3 km od piaszczystej (piasek powulkaniczny) plazy Jardin, ok. 89 km od lotniska Tenerife Sur.
Wyposażenie
Eleganckie i obszerne lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna, restauracja a'la carte z widokiem na ocean, bar przy basenie, kawiarnia, sala konferencyjna, czytelnia, sklepik, bezpłatne łącza Wi-Fi, odpłatny punkt internetowy, usługi pralnicze. 
Pokoje
Double standard - standardowy pokój z łazienką (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), Wi-Fi, telefon, telewizor z kanałami sat., minibar (płatny), centralna klimatyzacja w okresie letnim, sejf, balkon lub taras z widokiem na ocean. 
Senator - pokój usytuowany na wyższych piętrach (od 10 do 14), dodatkowo: szlafroki, kapcie, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, codziennie woda w pokoju, na powitanie owoce i woda. Wyposażenie jak w pokoju standardowym. 
Wyżywienie
* Bez wyżywienia
* BB - śniadanie w formie bufetu
* HB - śniadanie i kolacja w formie bufetu
* FB - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu
Napoje do obiadów i kolacji płatne
* All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, przekąski przed południem, wyznaczone napoje, woda, kawa, herbata, lokalne alkohole (do godz. 23.30).    
Sport i rozrywka
Dwa baseny (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki za kaucją), jacuzzi, siłownia, tenis stołowy, rzutki, lekkie animacje. Odplatnie: kort tenisowy, bilard, strefa spa (sauna, łaźnia, fontanna lodowa, prysznice biotermalne, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, usługi fryzjerskie).
Dla dzieci
Miniklub, łóżeczka niemowlęce według dostępności.
COVID
Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
Zmiana świadczeń
Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.
Podróżni z paszportem innym niż polski
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Powrót do Polski
28 marca 2022 r. zostały zniesione wszelkie ograniczenia w podróżowaniu do Polski. Nie ma obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia,  wykonywania testów i  odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia
http://https://strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/informacje-dla-podrozny/9081,Kwarantanna-po-przekroczeniu-granicy.html
Oferta pakietowana dynamicznie
W przypadku ofert pakietowanych dynamicznie (przeloty liniami rejsowymi i tzw. "low costami") cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Wyjazd osoby małoletniej z osobą trzecią
Na podróż dziecka z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczna obsługa telefoniczna, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Cena nie zawiera
Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
 

Galeria:

Hotel Best Semiramis/1
Hotel Best Semiramis/2
Hotel Best Semiramis/3
Hotel Best Semiramis/4
Hotel Best Semiramis/5
Hotel Best Semiramis/6
Hotel Best Semiramis/7
Hotel Best Semiramis/8
Hotel Best Semiramis/9
Hotel Best Semiramis/10
Hotel Best Semiramis/11
Hotel Best Semiramis/12
Hotel Best Semiramis/13
Hotel Best Semiramis/14
Hotel Best Semiramis/15
Hotel Best Semiramis/16
Hotel Best Semiramis/17
Hotel Best Semiramis/18
Hotel Best Semiramis/19
Hotel Best Semiramis/20

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...