WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień

Polska / WARSZAWA / Warszawa

WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień

Udogodnienia: Duże miasta (city breaks), Bez paszportu

Cena: 99 zł / os.

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • +48 77 433 32 60
  • +48 504 267 246
  • Pon - Pt: 10.00 - 17.00 / So: 10.00 - 13.00

Opis:

Kraj
POLSKA1

Program


WARSZAWA NOCĄ

1 dzień
wyjazd z Placu Defilad (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem). Pod osłoną nocy przejeżdżamy autokarem przez ulice Warszawy, odwiedzamy miejsca, gdzie czas odcisnął swoje piętno, gdzie ożywają dawne legendy, a miasto w świetle latarni i lampionów wygląda zupełnie inaczej.
Trasa przejazdu
fragment Traktu Królewskiego - Krakowskie Przedmieście (w formie spaceru), Plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie, Belweder, Łazienki, Wilanów - Królewski Ogród Światła. Centrum Warszawy – Ulica Marszałkowska, Pałac Kultury i Nauki, Aleje Jerozolimskie, Ulica Emilii Plater, Ulica Miodowa, Plac Teatralny, Plac Marszałka Piłsudskiego.

Czas trwania około 3 - 4 godzin.

CENA ZAWIERA

Cena zawiera:
przejazd autokarem - standard turystyczny (dostosowany do wielkości grupy), opieka pilota, ubezpieczenie NNW, podatek VAT-marża.
CENA NIE ZAWIERA

Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu i opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy muzealni, opłaty lokalne).
Opłat i wycieczek fakultatywnych.
Orientacyjny koszt programu turystycznego: ok. 5 - 30 zł/os  - koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.

Uwagi:
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłata rezerwacyjna, przewodnicy muzealni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2018 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.
Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Galeria:

WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/1
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/2
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/3
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/4
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/5
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/6
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/7
WARSZAWA NOCĄ - 1 dzień/8

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...